Remonty

Zakład Remontowo Budowlany Artur Kozielski

Korzystając z ponad 10 letniego doświadczenia działamy tylko z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów oraz sprzętów.

  • Remont łazienki Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu. To miejsce naszego relaksu, gdzie po ciężkim dniu można odpocząć, zanurzając się w kąpieli. Dlatego ważne jest, aby była idealnie dostosowana do potrzeb wszystkich domowników, nie tylko pod względem funkcjonalności, ale co najważniejsze estetyki.
  • Malowanie Z pozoru prosta czynność malowania w rzeczywistości może okazać się dość uciążliwa. Nie musisz zostawać z tym problemem sam. Skorzystaj z usług naszych profesjonalistów, by po krótkim czasie móc cieszyć się estetycznie wykonanym wnętrzem.
  • Glazura i terakota Obecnie na rynku istnieje ogromny wybór wzorów glazury i terakoty. Jednak samo wybranie odpowiedniego motywu materiału nie zagwarantuje nam efektu, jaki chcielibyśmy uzyskać. Równie ważne jest techniczne wykonanie remontu. Z nami masz pewność, że płytki zostaną ułożone w profesjonalny sposób i będą służyć Ci przez wiele lat. Nasza firma korzysta jedynie z narzędzi o najwyższej jakości.
  • Suche tynki i płyty gipsowe Farby i tapety prezentują się na ścianach dobrze tylko wtedy, gdy położone zostaną na równej powierzchni. Użycie gładzi jest najlepszym sposobem na uzyskanie nieskazitelnie gładkich ścian.
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne Nasze doświadczenie oraz bieżąca kontrola nowości na rynku umożliwiają nam wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej praktycznie we wszystkich dostępnych aktualnie technologiach i rozwiązaniach systemowych. Znając zalety oraz ograniczenia każdej z poszczególnych możliwości, jesteśmy w stanie wybrać dla naszych Klientów najlepszą dla nich opcję.
  • Podłogi Piękna podłoga, wykonana z dobrej jakości desek, płytek czy paneli, jest dopełnieniem każdego wnętrza. To inwestycją na lata – dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniego materiału, profesjonalne zaimpregnowanie oraz precyzyjne wykonanie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoja podłoga, nie tracąc ładnego wyglądu, będzie służyć Ci przez bardzo długi czas.
  • Instalacje elektryczne Instalacja elektryczna jest podstawowym elementem montażu, nie tylko podczas wykończenia pomieszczeń w stanie „surowym”, ale również podczas remontów starych obiektów. Korzystając z naszych usług, masz pewność solidnego i co najważniesze: bezpiecznego wykonania zlecenia przez wykwalifikowanych elektryków.